Šafer Hájek Architekti

Šafer Hájek Architekti jsou komplexní tým, který je velmi dobře připraven pro poskytování kompletní služby v architektuře a investiční činnosti v České republice a v Evropě. Ředitelé se svými zkušenostmi velmi vhodně doplňují. Získali je v různých rolích v různých částech světa.

Jaroslav Šafer se vrátil do České republiky v roce 1991 po 19-ti letém pobytu v Anglii a Austrálii, kde pracoval jako ředitel designu renomované australské architektonické kanceláře. Hovoří plynule anglicky. V roce 1992 byl jmenován řádným profesorem v oboru architektonická tvorba na ČVUT Praha.

Oldřich Hájek pracoval do roku 1989 v různých projekčních ateliérech, hlavně v Pražském projektovém ústavu, jako vedoucí projektant. Pracoval též v architektonické kanceláři v Rakousku. Hovoří německy.

Šafer Hájek Architekti realizovali v posledních letech několik velkých bytových a administrativních objektů v Praze a vyhráli některé architektonické soutěže a soutěžní přehlídky realizovaných budov. Přehled realizovaných staveb najdete na stránkách společnosti.

Kontaktní údaje
Pod Radnicí 2a, 150 00 Praha 5
Tel.:257 225 950, 257 225 951
fax: 257 225 952
e-mail: architekti@sha.cz
Web: www.sha.cz

Referenční projekty:
Viladům Vidoule
Rezidence Kollárova
Ladronka
Bytový dům Podolská
River Diamond
Věž Hrubý Jeseník