Restaurace

restaurace

Hlavní restaurace

Hlavní restaurace je přístupná z recepce, nachází se v 1. NP. Kapacita činí 200 míst. Restaurace bude samoobslužnou formou zajišťovat snídaňový, polední a večerní buffet. Součástí restaurace bude pracoviště kuchaře, který bude dle typu buffetu připravovat pokrmy z pánve.

Jednotlivé buffety budou nabízet studené a teplé nápoje a studenou a teplou kuchyni. Sortiment studené i teplé kuchyně bude obměňován dle sezónní nabídky a skladby klientů.

Víceúčelová restaurace

Restaurace je situována v 1.PP, na západní straně sousedí s kongresovým sálem, východní prosklená fasáda nabídne pohled na řeku Vltavu a Rašínovo nábřeží.

Restaurace bude kromě gastronomického zařízení plnit i funkce společenské a zábavní. Mimo klasickou buffetovou nabídku bude moci host vybírat formou A La Carte. Část kuchyně bude součástí restaurace a kuchař tak bude připravovat objednávky v přímém optickém kontaktu s hosty. Restaurace by měla díky poloze, umístění a kvalitě spadat do kategorie “zážitkové” gastronomie.

Restaurace bude současně sloužit jako gastronomické zázemí přilehlého kongresového centra. Budou zde servírovány coffee breaky, polední buffet a večerní gala programy. Umístění restaurace odpovídá možnostem maximální součinnosti s kongresovým centrem a vodním prostředím.

Lobby bar

Lobby bar navazuje na recepci v 1.NP, předpokládaná kapacita je 80 míst. V nabídce bude široký výběr alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů, včetně točeného piva.

Nabídku budou doplňovat cukrářské výrobky, studená a teplá kuchyně jednoduchého charakteru. Jídelní lístek bude doplňkem k hlavní hotelové restauraci – servírování teplých pokrmů bude zajišťovat hlavní restaurace. Sortiment studené a teplé kuchyně bude k dispozici po celou předpokládanou otevírací dobu.