Dopravní dostupnost

Smíchov je velmi dobře dostupný jak ze všech hlavních dálničních tahů z celé České republiky, tak i z letiště, díky systému tunelů Strahov a Mrázovka. Dálniční dopravní spojení se ještě výrazně zlepší po dokončení městského okruhu v jihozápadním sektoru Prahy. Dopravní spojení, zejména na letiště, pak bude velmi rychlé a komfortní.

K návštěvě historických památek Starého Města a Malé Strany mohou návštěvníci využít velmi snadno dostupnou síť tramvajových a autobusových linek a také pražského metra.
Právě centrum Smíchova, které je křižovatkou mnoha tramvajových a autobusových tras, stejně jako stanic metra, je vzdálené od hotelu RIVER TERRACE pouze několik minut chůze. Host se tak během několika málo okamžiků ocitne v samotném centru metropole, které bude díky umístění hotelu viditelné z vyšších pater.

Pro návštěvníky hotelu bude bezpochyby velmi atraktivní možnost dopravit se do centra města pomocí lodního taxi, které nabídne nevšední pohled na nábřeží a jeho nejcennější historické památky, jako např. Národní divadlo, Karlův most nebo panorama Pražského hradu.

Přijíždějící turisté mají možnost využít i železniční spojení, Umožní jim to nedaleké smíchovské nádraží, odkud se mohou vydat po železnici lemující malebné koryto řeky Berounky například na návštěvu jednoho z nejznámějších českých hradů – Karlštejna.